Mimari ve İc Mimari Projelendirme

Mevcut anaokulunuz icin tadilat ve mobilya projesi hazırlıyoruz. Mevcut binanızın kullanılmayan veya sızın ıcın negatıf olan bolumlerıne cozum uretecek fıkırlerle tasarım yapıyoruz. Fiyatlandırma bilgisi icin mevcut binanızın videosu kac m2 oldugu varsa kat planını mail atınız

Mımari proje henüz mevcut bir binanız yoksa sıfırdan anaokuluna uygun yönetmeliklere göre tasarlanması için çizilir.Tasarım aşamasında dış cephe ve iç mimari konsept beraber tasarlanır. Yangın yönetmeliği, havalandırma, elektrik altyapısı,sirkülasyon ve sıhhı tesisat alt yapıları buna uygun üretildiğinden uygulama aşamasında sorunsuz ilerleme kaydedilir.

İç mimari projelendirme, mevcut bina veya natamam alanlarda anaokulunuzda iletmek istediğiniz tema doğrultusunda altyapı ve kullanılacak inşaat malzemesinden mobilya tasarlanmasına kadar devam eden süreçtir.

Mevcut anaokulunun yenilenme sürecinde, kreş veya cocuk kulubu donusum süreclerinde mevcut alt yapı kullanılarak özel okullar yönetmeliklerine bağlı kalmak şartıyla kontenjan koşulları belirlenir.Mekanlar en kullanıslı şekilde alanlara ayrılarak kontenjanınızı üst limitlerde tutarak öğrencilere en yararlı bir şekilde eğitim vermenizi sağlamayı amaçlarız.